Tron analizi

Bitcoin fiyat hareketi geçen hafta 50 000 düzeyinde dalgalı kaldı fakat bazı altcoinler hemen yükseliş eğilimine geçmedi. TRX %2,5 düştü ve 0,958 dolarda yer alan destek çizgisine biraz daha yaklaştı. COMP ise %2,3 oranında düştü ve 393,07 dolarda düşüşe hazırlanıyor gibi görünüyor. Son olarak diğer altcoinler düşüş yaşarken MATIC %1,2’lik kazançla konsolidasyondan çıkabilir.

TRON fiyat analizi

TRX, son 24 saatte içinde %2,5 düştü ve yazım sırasında 0,101 dolar düzeyinden işlem görüyor. Altcoinler dün birkaç ayın en yüksek seviyesini kaydetti, fakat 0,104 dolar direncini aşmayı başaramadı. Destek bölgesi 0,958 dolar, ek destek hatları 0,088 dolar ve 0,816 dolar olarak belirlenebilir. TRX en son hemen hemen üç hafta önce 0,816 dolar dolayında işlem görmüştü.
Varlık son 48 saat içerisinde aşırı satın alındıktan sonra, Göreceli Güç Endeksi göstergesi satın alma baskısı olan 60 işaretine yakın düştü. Awesome Oscillator göstergesi ise kırmızı sinyal çubukları gösteriyor. MACD’nin yeşil histogramı geriledi ve kırmızı bir histogram ortaya çıktı.
TRX tekrar yukarı yönde hareket ederse, 0,104 dolar ve ardından 0.108 dolarda yer alan direnç seviyelerini tekrar test edebilir.
MATIC fiyat analizi

MATIC, konsolidasyonu resmetti ve bir önceki güne göre %1,2’lik bir artış kaydettikten sonra 1,46 dolar düzeyinden işlem görüyor. Yazım sırasında fiyat düzeyinde MATIC, haftalık en yüksek seviyesinin biraz altında kaldı. MATIC için acil destek seviyesi 1,38 dolarda ve 1,28 dolarda yer almaktadu. MATIC, hemen hemen üç haftadır 1,28 dolar seviyesinin altında işlem görmedi.
Yazım sırasında da görünüm olumluydu. Satın alma baskısı bir artış kaydetti ve Göreceli Güç Endeksi orta çizginin üstünde kaldı. Awesome Assillator yeşil sinyal gösterdi. Bollinger Bantları bir biçimde yakınlaşıyor ve düşük oynaklık kaydediyor.
MATIC için aralık hareketini yukarı yönlü kırması durumunda, haftalık en yüksek seviyesi olan 1,53 doları tekrar ziyaret edebilir. Ardından, üç ayın en yüksek seviyesi olan 1,70 doları devirmeye çalışabilir. Yakın tarihli bir güncellemede Coinbase, Polygon’un ölçeklendirme çözümünü entegre etmeye karar verdi. Bunun MATIC’in ileriye dönük fiyatı üstünde olumlu yönde etkisi olabilir.
COMP fiyat analizi

COMP son 24 saat içinde %2,3 düşüşle 462,21 dolardan işlem görüyor. 456,76 dolarlık acil destek fiyat çizgisine yakın işlem görüyor. COMP en son 456,76 dolar fiyat çizgisine yaklaştığında düşüş yaşamıştı daha sonra 393,07 dolar destek bölgesinin yakınında işlem gördü.
Göreceli Güç Endeksi ise yükseliş bölgesi içerisinde, 50 işaretinin üstünde yer almakta. MACD, bir fiyat düşüşünü gösteren kırmızı histogramları görünümünde yer almakta. Tersine, Chaikin Para Akışı yarı çizginin bir hayli üstünde olduğu için sermaye girişleri yüksek kaldı.
Fiyatın tersine dönmesi, COMP’u haftalık en yüksek seviyesi olan 488,80 dolarda meydan okumaya ve ardından birkaç ayın en yüksek seviyesi olan 519,37 doları bir kez daha test etmeye itebilir.

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

CoinKolay ile Kazançlı Yatırımlar Yapmak Mümkün

Kripto Para Haberleri CoinKolay’da!

Coin Haberleri ve Blockchain Gelişmeleri İçin Tek Adres: CoinKolay.com!